КАНАЛОПРОМИВНІ МАШИНИ
мобільні комплекси гидроочистные

КОРОТКИЙ ОПИС

Завод «КРОНАС» пропонує своїм покупцям унікальні, що не мають аналогів на українському ринку, високоефективні мобільні комплекси, здатні виконувати гідроочисні роботи в широкому спектрі застосування.

Універсальність мобільного комплексу досягається наявністю автономного приводу насоса високого тиску, що дозволяє виробляти необхідну потужність для створення тиску до 75 МПа. Це, у свою чергу, дозволяє замовнику самостійно змінювати параметри установки шляхом зміни гідравлічної частини насоса. У результаті замовник отримує автомобіль з обладнанням, що працює не тільки, як звичайна каналопромивна машина, але і як мобільний гідроочисний комплекс, здатний, при необхідності, проводити очищення складних відкладень більш високим тиском.

Характеристики мобільних установок

Спецобладнання машини монтується в автофургон на шасі КАМАЗ або МАЗ, а також на шасі інших виробників, вантажопідйомністю не менше 7000 кг. Завод надає можливість монтажу устаткування на шасі замовника, вибір параметрів насоса високого тиску і комплектації в залежності від виду запланованих робіт.

КОМПЛЕКТАЦІЯ

- Гідроочисна установка високого тиску дизельна;
- Ємність для води 5м³;
- Насос для підкачки робочої рідини до насоса високого тиску;
- Пістолет гідравлічний (в комплекті з пістолетом може поставлятися приставка піскоструменева та подовжувачі);
- Клапан з ножним управлінням;
- Змінні гідравлічні частини;
- Рукави високого тиску (РВТ);
- Струменеутворюючі насадки;
- Насос ежекторний з розмивом і т.п.

МОБІЛЬНИЙ КОМПЛЕКС

Мобільні комплекси випускаються в різних варіантах, виходячи з потреб замовника. Технічні характеристики можуть значно відрізнятися в залежності від обраної комплектації устаткування. Широкий вибір параметрів установки і шасі дозволить кожному покупцеві вибрати техніку, що максимально відповідає його потребам.