Приладдя
та додаткова комплектація

«КРОНАС» представляє Вам широкий вибір запасних частин і приладдя власного виробництва для установок високого тиску, що нами випускаються.

НОЖНI КЛАПАНИ

Використовується для керування подачею води під високим тиском з робочого місця оператора до об'єкта чищення (використовується замість пістолета). Клапан високого тиску «КРОНАС» - це простота конструкції і висока надійність.


ПІСКОСТРУМЕНЕВI ПРИСТАВКИ

Піскоструменева приставка працює за принципом інжектора. З'єднання води високого тиску і абразивної речовини робить цей метод очищення одним з найефективніших. За рахунок водяного струменя високого тиску, в гідропіскоструменевій приставці відбувається змішування води з абразивом і розгін суміші до надвисоких швидкостей.

ГІДРОПІСТОЛЕТИ

Наші пістолети високого тиску з робочим тиском до 80 МПа застосовуються в будь-якій сфері. Пістолети високого тиску «КРОНАС» переконують простотою використання. Рукоятка виконана ергономічно, обслуговування здійснюється дуже просто. На додаток до гідропістолету поставляються подовжувачі.СТРУМЕНЕУТВОРЮЮЧІ НАСАДКИ

Соплові струменеутворюючі насадки використовуються для утворення струменів води високого тиску. Вони виготовляються з нержавіючих і легованих сталей з подальшим їх зміцненням. Насадки різноманітні, як і їх області застосування. Вони працюють надійно, навіть в екстремальниx умовах використання.
Детальні характеристики насадок в таблиці (pdf)>>

РУКАВА ВИСОКОГО ТИСКУ

Наші установки комплектуються рукавами високого тиску, які відрізняються високою якістю. Остаточне складання, як і точне за розміром пресування кінцевих деталей, здійснюється на нашому заводі. Ми також проводимо випробування тиском у відповідності із суворими положеннями норми DIN.